Skip to main content
RĪGAS TINTE

Tavs pirmais tetovējums

25/09/2023
DALIES:

Tātad esi izlēmis iegūt savu pirmo tetovējumu? No brīža, kad ieej Rīgas Tinte studijā, līdz brīdim, kad izej pa durvīm ar savu jauno tetovējumu, mēs vēlamies tev sniegt tikai labāko pieredzi!

Sāpes: Ko sagaidīt?

Vispirms parunāsim par “ziloni telpā” – sāpēm. Mēs to neslēpsim – tetovēšanas process ir saistīti ar zināmu diskomforta sajūtu. Bet, hei, sāpes ir subjektīvas! Daži cilvēki saka, ka sajūta ir tāda, it kā kaķis skrāpētu, bet citi to salīdzina ar apmatojuma epilēšanas procesu. Galvenais secinājums? Katram cilvēkiem dažādās ķermeņa vietās ir atšķirīga sāpju sajūta! Pirmo tetovējumu izvēlies nelielu vai uz rokas, jo tas sāpēs vismazāk. Par atsāpinošajiem līdzekļiem konsultējies ar savu meistaru.

Novietojums

Kad runa ir par pirmo tetovējumu, atrašanās vieta ir ļoti būtiska. Padomā, kur tu vēlētos redzēt savu tetovējumu katru dienu. Paturi prātā savu dzīvesveidu un karjeru, bet galu galā vislabākā vieta ir tā, kas tev pašam šķiet piemērota.

Kā izvēlēties zīmējumu un mākslinieku?

Mēs priecāsimies uzzīmēt dizainu tieši tev, galvenais, lai ir ideja! Ja ideja vēl nav skaidra, nāc ciemos un kopā atradīsim tev piemērotāko tetovējumu. Protams, izmantojot “hashtagus” Instagram vai ierakstot atslēgas vārdus Google, var izpētīt arī tetovējumu stilus un dizainus jau iepriekš mājas apstākļos. Iedvesmai iesakām aplūkot arī mūsu meistaru PORTFOLIO.

Lepojamies ar to, ka mums ir daudzpusīga tetovētāju komanda, kas specializējas visdažādākajos stilos, tāpēc nesamulsti, ja neatrodi mūsu meistaru bilžu galerijā tieši tādu stila tetovējumu, kādu vēlies. Uzraksti mums savu ideju, un mēs visu izdomāsim!

Vai esi gatavs pārvērst savu ideju par tetovējumu?

Lieliski! Rīgas Tinte ir padarījusi rezervācijas procesu daudz vienkāršāku. Tu vari nākt pierakstīties uz vietas, aizpildīt mūsu tiešsaistes rezervācijas veidlapu, nosūtīt mums e-pastu vai piezvanīt uz salona telefona numuru, lai vienotos par apmeklējumu.

Sagatavošanās lielajai dienai

Dažas lietas, kas jāpatur prātā:

  • Izgulies kārtīgi un vismaz stundu pirms tetovēšanas sesijas paēd. Tetovēšanas procesā ķermenis patērēs daudz enerģijas.
  • Nelieto alkoholu vai apreibinošās vielas! Ja būsi šo vielu iespaidā tetovēšanas sesija tev tiks atteikta!
  • Nomazgājies un izvēlies tetovēšanas sesijai atbilstošu, ērtu apģērbu. Ja tetovēsi kājas, ir vērts paņemt līdzi šortus vai svārkus. Ja tetovēsi plecu, uzvelc kreklu ar īsajām piedurknēm.
  • Dāmas, ja iespējams, mēģiniet neieplānot sesiju mēnešreižu laikā – tas var pastiprināt sāpes vai diskomfortu.
  • Droši ņem līdzi draugu morālam atbalstam, bet nepārvērt to par ballīti; pietiek ar vienu draugu.
  • Nepilngadīgus bērnus gan neņem līdzi, jo sesijas laikā nebūs, kas tos pieskata.

Secinājumi

Pirmā tetovējuma iegūšana ir liels notikums un, ievērojot dažus priekšnosacījumus, tu padarīsi šo pieredzi par neaizmirstamu un patīkamu procesu!

Esi gatavs tetovējumam?

© Rīgas Tinte. All rights reserved. Powered by druvoWEB.