Skip to main content

Noderīgi Zināt

Biežāk uzdotie jautājumi

Šeit atradīsi lielāko daļu atbilžu. Ja vēl rodas kādi jautājumi, sazinies ar mums.

Tetovējuma kopšana

1. POSMS [1-5 DIENAS] – SVAIGS TETOVĒJUMS

Pēc tetovējuma pabeigšanas meistars tetovējumam uzliek aizsargplēvi. Šo plēvi jānoņem pēc 2-3 stundām. Kad aizsargplēve noņemta, nomazgā rokas! Pēc tam nomazgā tetovējuma vietu ar antibakteriālām ziepēm un siltu ūdeni. Liela izmēra tetovējumus var droši mazgāt dušā.

Nosusini tetovējuma vietu ar papīra dvieli vai žāvētāju (kokvilnas dvieļus nav ieteicams lietot, jo uz tetovējuma var palikt kokvilnas šķiedras, netīrumi un tml.).

Kad svaigā tetovējuma vieta ir tīra un sausa, uzklāj tai Bepanthen 5% ziedi vai citu tetovējumu kopšanai paredzētu līdzekli. Turpmāk mazgā tetovējuma vietu vismaz 2 reizes dienā un uzklāj tetovējumu kopšanas līdzekli 3-5 reizes dienā. Dzīšanas procesa laikā (parasti 2-5 dienas) tetovējumam uzaug krevele; šajā stadijā bieži novērojama viegla niezes sajūta, taču tetovēto vietu nekādā gadījumā nedrīkst kasīt – krevele var nonākt ar daļu no tava tetovējuma. Pret niezi palīdz tetovēšanas kopšanas līdzekļa uzklāšana.


KO NEDARĪT, KAMĒR TETOVĒJUMS DZĪST [LĪDZ 2 NEDĒĻĀM]

  • neaiztiec tetovējuma vietu ar netīrām rokām,
  • nelieto kokvilnas dvieli svaiga tetovējuma nosusināšanai,
  • neej pirtī,
  • ilgstoši nemērcē tetovējumu (vanna, peldēšana utt.),
  • nevelc apģērbu, kas varētu pielipt pie tetovējuma,
  • pirmās 3-7 dienas jāuzmanās, lai sportojot vai veicot kādas citas aktivitātes tetovējumam netiek norauta krevele,
  • nelieto rūgstošus alkoholiskus dzērienus,
  • nesauļojies.


2. POSMS [3-7 DIENAS] – KREVELE IR NOST

Turpini kopt tetovējumu, regulāri mazgājot to, kā arī smērējot Bepanthen 5% ziedi vai citu tetovējumu kopšanai paredzētu līdzekli. Šajā stadijā var izmantot arī ādu mitrinošu krēmu.

Pēc tetovēšanas āda pilnībā atjaunojas 3-6 nedēļu laikā.

3. NOSLĒDZOŠAIS POSMS [3-6 NEDĒĻAS] – SADZIJIS TETOVĒJUMS

Lai pārliecinātos, ka tetovējums ir pienācīgi sadzijis, ir vēlams atnākt uz salonu un to atrādīt; nepieciešamības gadījumā vienosimies par tetovējuma korekciju.

Lai tetovējums nebalētu un ilgāk saglabātu krāsu noturību, sauļojoties, vai ilgstoši atrodoties saulē vienmēr uzklāj pretiededeguma krēmu!

JA RODAS KĀDI CITI JAUTĀJUMI VAI NESKAIDRĪBAS PAR TETOVĒJUMU KOPŠANU, SAZINIETIES AR MUMS, RAKSTOT UZ INFO@RIGASTINTE.LV VAI ZVANOT 67225055!

NEIEVĒROJOT TETOVĒJUMA KOPŠANAS UN HIGIĒNAS PRASĪBAS, IR IESPĒJAMAS DAŽĀDAS KOMPLIKĀCIJAS UN INFEKCIJAS! JA DZĪŠANAS PROCESA LAIKĀ RODAS KĀDAS KOMPLIKĀCIJAS, NEKAVĒJOTIES KONSULTĒJIES AR SAVU MEISTARU VAI ĀRSTU!

Drošība

Rīgas Tintes prioritāte ir droša un kvalitatīva pakalpojuma sniegšanas mūsu klientiem. Lai to nodrošinātu, mūsu meistari ir izglītoti drošā tetovēšanā, un salona telpas tiek regulāri uzkoptas un dezinficētas, atbilstoši visām higiēnas prasībām. Tetovēšanai tiek izmantotas vienreizējas lietošanas adatas un citi vienreizējas lietošanas instrumenti. Atkārtotai lietošanai paredzētie instrumenti tiek sterilizēti B klases autoklāvā, kam regulāri tiek veikta kalibrēšana un sertifikācija.

Cik maksā tetovējums?

Katrs tetovējums ir unikāls, tādēļ tetovējuma cena tiek rēķināta individuāli. Minimālā maksa tetovējumiem mūsu salonā ir 60 eiro. Cenā ietilpst arī konsultācija, dizaina izstrāde un tetovējuma pielabošana (ja tāda nepieciešama).

Vai par konsultāciju ir jāmaksā? Kad var nākt uz konsultāciju?

Konsultācija ir bezmaksas! Uz konsultāciju var nākt darba dienās, laikā no 11:00 līdz 18:00. Ērti pieteikties konsultācijai varat mūsu mājaslapā, sadaļā “Veikt rezervāciju”. Var pieteikties arī rakstot uz info@rigastinte.lv , zvanot 67225055 vai rakstot uz mūsu Whatsapp +371 20094430.

Vai man ir jāpierakstās uz tetovēšanos un kā es to varu izdarīt?

Uz tetovēšanos ir jāpierakstās iepriekš; to var izdarīt, aizpildot Rezervācijas formu, atnākot uz salonu, zvanot 67225055 vai rakstot mums uz info@rigastinte.lv. Retos gadījumos ir iespējams tikt pie tetovējuma arī bez pieraksta, iepriekš piezvanot un vienojoties.

Kā sagatavoties tetovēšanas sesijai?

Izgulies kārtīgi un ieturi maltīti aptuveni stundu pirms tetovēšanās sesijas. Izvēlies atbilsotšu apģērbu, ja tetovēsi kājas, ņem līdzi šortus vai svārkus. Ja tetovēsi rokas, tad izvēlies kreklu ar īsajām piedurknēm. Tetovējuma vietā vari nodzīt apmatojumu, bet to droši vari arī uzticēt mūsu meistaram. Ja paredzēta garāka tetovēšanās sesija, velc ērtu apģērbu, paņem līdzi grāmatu vai austiņas, lai varētu klausīties savu mūziku, skatīties filmu.

Tetovējuma izvēle, dizaina izstrāde.

Katra tetovējuma dizains tiek izstrādāts individuāli, uzklausot klienta vēlmes. Lai vienotos par tetovējuma dizainu, pirms tetovēšanas ir nepieciešama konsultācija, kuras laikā ar meistaru tiek izrunātas visas vēlmes un dizaina nianses. Dizaina izstrāde ir ierēķināta tetovējuma izmaksās.

Vai ir pieejamas dāvanu kartes?

Elektroniskā dāvanu karte ir nopērkama mūsu mājas lapā, spied šeit: Dāvanu Karte. Tipogrāfijā drukātā dāvanu karte ir pieejama salonā, par saņemšanas laiku var vienoties zvanot uz numuru 67225055. Dāvanu kartes derīguma termiņš ir 6 mēneši.

© Rīgas Tinte. All rights reserved. Powered by druvoWEB.