Skip to main content

RĪGAS TINTE

Veidojam stāstus ar TINTI

2010. GADĀ DIBINĀTĀ RĪGAS TINTE IR KĻUVUSI PAR NOZĪMĪGU VĀRDU LATVIJAS TETOVĒŠANAS INDUSTRIJĀ. MŪSU STUDIJA APVIENO MĀKSLAS ZINĀŠANAS AR SENĀM TRADĪCIJĀM UN MĪLESTĪBU PRET ŠO AMATU. KOPŠ ATVĒRŠANĀS DIENAS ESAM APŅĒMUŠIES NODROŠINĀT AUGSTĀKĀ LĪMEŅA TETOVĒŠANAS PIEREDZI, SĀKOT AR PIRMO VIZĪTI UN KONSULTĀCIJU LĪDZ PABEIGTAM GALA DARBAM.

Nedaudz vēstures…

Studijas saknes meklējamas 2009. gada beigās, kad divi seni draugi – Edgars un Jānis, iedvesmojoties no dažādām mūzikas, mākslas un alternatīvajām subkultūrām, nolēma apvienot spēkus, lai radītu Latvijā pirmo tetovēšanas studiju, kas vairāk specializējas Amerikas tradicionālā (American traditional) stila tetovēšanā.

Ja būsim precīzi, doma par salona atvēršanu radās 2009. gada 3. oktobrī, pēc “The Prodigy” koncerta apmeklējuma Skonto hallē. Tā ir grupa, kas no tīņu gadiem draugiem radījusi neizdzēšamu ietekmi muzikālajā gaumē un uztverē.

2010. gada 8. augustā, Vecrīgā, Jāņa ielā 14. Rīgas Tinte svinēja savu atklāšanu. Gadu gaitā studija turpināja augt ne tikai meistarībā, bet arī skaitliski, tādēļ 2015. gada 14, februārī tika mainīta atrašanās vieta uz esošajām telpām Krišjāņa Barona ielā 45/47.

Ar 110m2 lielu telpu un jaunu dalībnieku papildinājumu, Rīgas Tinte ir kļuvusi par tādu studiju, kādu mēs to pazīstam šodien – radoša telpa tetovēšanas mākslas cienītājiem un entuziastiem.

Edgars & Jancis

RĪGAS TINTE


© Rīgas Tinte. All rights reserved. Powered by druvoWEB.